תיק עבודות בניית אתרים

דפי נחיתה

מה זה עמוד נחיתה?
עמודי נחיתה או דפי נחיתה (בעגה המקצועית: Landing pages) הם דפי אינטרנט אשר כל מטרתם היא לייצר יחס המרה כמה שיותר גבוה. יחס המרה הוא היחס בין כמות הגולשים לבין כמות ההמרות באתר. המרה היא גולש שביצע פעולה רצויה ע"י בעלי האתר, פעולה זו יכולה להיות כל דבר שבעל האתר מגדיר – פניה, הורדת קובץ, הרשמה לניוזלטר, זמן שהות מסויים באתר וכיו"ב.

מתי משתמשים בעמודי נחיתה?
עמודי או דפי נחיתה הם בדר"כ היעד הסופי של קמפיין קישורים ממומנים או תוכנית שותפים , ומטרתו לסגור את המכירה שהחלה ברגע שהגולש הבחין במודעה ולחץ על הקישור. כך שבשורה התחתונה, דף נחיתה הוא הגורם החשוב ביותר בקמפיינים מסוג זה, והוא מה שיכריע אם הקמפיין יעבוד, והקליקים (לחיצות) שאנחנו קונים שווים את ההשקעה, או לאו. דף נחיתה טוב ייצר לנו יחס המרה גבוה ומקור הכנסה מהימן, בעוד שעמוד נחיתה גרוע יכול להוות בזבוז מוחלט של כסף.

ומה זה עמוד נחיתה טוב?
כשמדובר באיכות של דפי נחיתה, המדד הוא די שחור ולבן.
עיצוב טוב + קופירייטינג נכון = עמוד נחיתה שמייצר הרבה פניות.
עיצוב דל + טקסט בלתי מקצועי = בזבוז זמן וכסף.

איך למדוד עיצוב של עמוד נחיתה?
כשאנחנו ניגשים לעיצוב עמודי נחיתה, אנחנו ניגשים מתוך הבנה שכל מילימטר על המסך חשוב ויכול להכריע, ולכן אנחנו נתחיל עם עיצוב עמוד הנחיתה רק לאחר ביצוע איפיון ממשק משתמש (GUI). בעת ביצוע האיפיון, אנחנו נדאג להתחשב בתחום השירות, בקהל היעד, בפעילויות מתחרים, ובכל גורם שלמידה ממנו תתן לנו התחלה טובה. לאחר ביצוע האיפיון, ובעיצוב לפיו, אנחנו נדאג לייצר כמה אופציות על מנת להגיע לתוצאות האופטימליות.

מבין האופציות לעיצוב, לא אנחנו ולא הלקוח יחליט, אלא הגולשים. כאשר יש לנו לפחות שני עיצובים מובחרים, נריץ בדיקה הנקראת A&B Testing. בדיקה זו מתבצעת ע"י העלאת קמפיין עם שני עיצובים ופיצול התנועה המגיעה לשני העיצובים במידה שווה. בבדיקה זו נשווה את העיצובים לפי התנהגות הגולשים ונבחר בעיצוב המוצלח ביותר. כך שלא יהיה לנו הפתעות, ונדע בלב שלם שבחרנו באפשרות הנכונה.

כשכל מילה שווה זהב – נמנע ממילים מיותרות
כמובן שאחרי העיצוב, הדבר הבא שיכריע אם הגולש יהיה לקוח או לא הוא התוכן בעמוד הנחיתה. בניגוד לעיצוב, שכל אחד יכול לראות אחרת, תוכן שיווקי הוא תוכן שיווקי. הבדיקה והבחירה של התוכן השיווקי תעשה ע"י החברה והלקוח, ביעוץ וליווי אנשי תוכן מקצועיים

עיצוב ובניית עמודי נחיתה? רק בפיקסלס
אנחנו בפיקסלס בניית אתרים מציעים לכם איפיון, עיצוב, וליווי מקצועי לכל נושא עמודי ודפי נחיתה. כשזה בא לדברים החשובים, תשאירו את זה למקצוענים. צור קשר עכשיו להצעת מחיר עבור עמודי נחיתה!

האתרים שאנו בונים תומכים במגוון פיצ'רים לדוגמא:

כל האתרים רספונסיביים

כל האתרים רספונסיביים

הקטנת תמונות אוטומטית

הקטנת תמונות אוטומטית

תזמון מודעות

תזמון מודעות

אתרים מבוססי מיקום

אתרים מבוססי מיקום

פילוח לפי מחירים

פילוח לפי מחירים

כתוביות על גבי תמונה

כתוביות על גבי תמונה

מערכות מאובטחות

מערכות מאובטחות

העלאה גורפת של תמונות

העלאה גורפת של תמונות

אבטחת טפסים באתר

אבטחת טפסים באתר

תמיכה בצ'אטים חיצוניים

תמיכה בצ'אטים חיצוניים

פילוח לפי קטגוריות

פילוח לפי קטגוריות

חוות דעת ודירוג כוכבים

חוות דעת ודירוג כוכבים

אבטחה מפני האקרים

אבטחה מפני האקרים

עיצובים מרהיבים

עיצובים מרהיבים

אתר מותאם 100% לקידום

אתר מותאם 100% לקידום