תיק עבודות בניית אתרים

פרסום אתרים באינטרנט

הפרסום באינטרנט עובד!

יחד עם התפתחות האינטרנט כמדיה שולטת ומרכזית בחיי היום יום, כך גם התפתח ענף ה פרסום באינטרנט, ומעבר לכך שהפרסום במדיית האינטרנט מגיע לשיוויון עם ענפי פרסום במדיות קלאסיות אחרות (עיתון, רדיו, טלוויזיה, שלטי חוצות) – האפשרויות הרחבות של מיקוד הפרסום וכיוונונו לקהלי יעד ממוקדים, הופך את ה פרסום באינטרנט לצורת הפרסום היעילה ביותר.

למה הפרסום במדיות הקלאסיות פחות יעיל?
בארבעה מילים – עלות גבוהה חוסר מיקוד. אומנם ניתן לפרסם בעיתון מסויים, שפונה למגזר מסויים, או להציב פרסומת בטלוויזיה באמצע תוכנית שרלוונטית לקהל יעד מסויים, אך בסופו של דבר, בפרסום בטלווויזיה, רדיו, עיתון ומדיות ישנות אחרות, המפרסם משלם עבור פוטנציאל החשיפה של הפרסומת, ולא עבור איכות הפניות המגיעות ממנה.
ניקח לדוגמא עסק המחליט לפרסום את שירותיו בעיתון, רדיו, פרסומת בטלוויזיה ועוד. פרסומת ברדיו או בעיתון מסויים יכולות להגיע לאלפי או עשרות אלפי שקלים לחצי דקת זמן אוויר, או סכום דומה עבור מודעה קטנה במדורים פרסומיים. מעבר לעלות הגבוה, רוב הצופים או המאזינים או הקוראים שנחשפים לפרסומת מסויימת במדיות האלה יתעלמו מהפרסומת, יעברו הלאה או יזפזפו לערוץ אחר.

בנוסף לכך, אפילו אם אותם לקוחות פוטנציאליים מתייחסים לפרסומת, אין לדעת אם הם מעוניינים בשירות / מוצר המסויים אותה מציעה החברה. בשורה התחתונה, בפרסום במדיות קלאסיות אנחנו משלמים המון על חשיפה, ללא שום הבטחה להכנסה למודעות, או לקבל פניות כתוצאה מכך.

ולמה עדיף לפרסם באינטרנט?
בגלל הגמישות – עיקרון מנחה ראשון בעדיפות ה- פרסום באינטרנט היא העלות הנוחה. כמעט בכל מדיה אינטרנטית ישנו מגוון רחב של אפשרויות פרסום, הכוללות מודעות מילים, פרסום ממוקד בעמוד ייעודי, עמודי נחיתה, באנרים, סרטי תדמית ועוד. גמישות זו מאפשרת לכל מפרסם למצוא את המודל המתאים לו ביותר, לפי צרכי הפרסום של העסק ולפי מגבלות התקציב.

בגלל המיקוד – אחד היתרונות הגדולים ביותר של האינטרנט הוא היכולת שלו להיות מתאים ורלוונטי ביותר לגולש. בין אם מדובר בפרסום במנועי חיפוש, המאפשר הצבת מודעות מילים אך ורק בחיפושים רלוונטיים לעסק, או אם מדובר באתרי פורטל הממקדים את הפרסום לפי קטגוריות ולפי התכנים באתר, האינטרנט מאפשר לכל עסק לפרסום בידיוק לקהל היעד הרלוונטי אליו, ובכך לחסוך עלויות, ולקבל החזר גבוה על השקעה סבירה.

בגלל הצמיחה – האינטרנט צומח במהירות שהיא חסרת תקדים ולא נראתה בשום מדיה אחרת בעבר. הרי לפני קצת יותר מ 14 שנים, האינטרנט נתפס כדבר שולי שלא שווה התייחסות, היום אפילו לסבתא שלך יש פרופיל בפייסבוק. אנחנו מחפשים כדרך קבע במנועי חיפוש, רואים את הדוא"ל כדואר ראשי, ומעדיפים לקנות באינטרנט, דרך אתר המספק לנו השוואת מחירים מתקדמת ואפשרות לתשלום אונליין דרך מערכת מאובטחת.

האפשרויות הרבות הקיימות, הפלטפורמה הרחבה, והחדירה של מדיית האינטרנט לחיי היום יום שלנו הופכת את הפרסום באינטרנט לענף הפרסום היעיל והמשתלם ביותר.

למה איתנו?
חברת פיקסלס בניית אתרים הינה חברה לייעוץ בשיווק וגם משרד פרסום באינטרנט, המתמחה במתן פתרונות פרסום יצירתיים, ממירים, ומייצרי פניות. אנחנו נקח את החלום שלך ונהפוך אותו למציאות, החל משלב המחקר, בדיקה ותכנון, ועד לשלב המיתוג, שיווק, ופרסום העסק או המוצר בכל הערוצים הנכונים.

אז למה אתה מחכה? אם אתה צריך פרסום ושיווק ממוקדים באינטרנט שגורפים תוצאות וודאיות – צור קשר עכשיו!

האתרים שאנו בונים תומכים במגוון פיצ'רים לדוגמא:

כל האתרים רספונסיביים

כל האתרים רספונסיביים

הקטנת תמונות אוטומטית

הקטנת תמונות אוטומטית

תזמון מודעות

תזמון מודעות

אתרים מבוססי מיקום

אתרים מבוססי מיקום

פילוח לפי מחירים

פילוח לפי מחירים

כתוביות על גבי תמונה

כתוביות על גבי תמונה

מערכות מאובטחות

מערכות מאובטחות

העלאה גורפת של תמונות

העלאה גורפת של תמונות

אבטחת טפסים באתר

אבטחת טפסים באתר

תמיכה בצ'אטים חיצוניים

תמיכה בצ'אטים חיצוניים

פילוח לפי קטגוריות

פילוח לפי קטגוריות

חוות דעת ודירוג כוכבים

חוות דעת ודירוג כוכבים

אבטחה מפני האקרים

אבטחה מפני האקרים

עיצובים מרהיבים

עיצובים מרהיבים

אתר מותאם 100% לקידום

אתר מותאם 100% לקידום