תיק עבודות בניית אתרים

קידום אתרי תדמית

היום כולם יודעים שלא מתחילים לבנות אתר תדמית טוב לפני שבודקים איזה חברת קידום אתרים תקדם אותו.

היום בעידן המודרני, אתר התדמית של חברה הוא הפנים שלה. דרך האתר מבינים מהו סדר גודל החברה, מהם היעדים שלה, מהם ההצלחות שלה ולמה כדאי להיות לקוחותיה. רבים מן הלקוחות בודקים את אתרי החברה טרם פנו אליה לשם קבלת מידע מפורט על החברה ולצורך קבלת החלטה האם יבחרו בה או בחברת קידום אתרים אחרת. ולכן, בכדי להביא לחברה שלך מקסימום של הצלחה, חובה להקים אתר תדמית איכותי שיקודם על ידי חברת קידום אתרים מקצועית ויעילה, שתביא לך תוצאות מהירות.

קידום אתרים - SEO (קיצור של Search Engine Optimization ) כלומר: התאמת האתר למנוע החיפוש במטרה לקדמו בתוצאות האורגניות של גוגל, המבוצע בצורה מקצועית מביא פניות רבות לחברה ללא צורך בהשקעה רבה.

אז איך אנחנו מתחילים את העבודה?

בשלב הראשון אנו מקיימים פגישת הכרות להכרת צרכי הלקוח.

בשלב השני אנו מבצעים ניתוח שיווקי -ניסוח מטרות עסקיות, איתור קהלי יעד, התאמת התקציב והכרת המתחרים ופעילותם בתחום הספציפי. ניתוח זה מתבצע בשיתוף פעולה הדוק עם הלקוח.

לאחר מכן אנו מבצעים מחקר ומגדירים את הנושאים וביטויי המפתח המבוקשים והממוקדים לתחום העיסוק. בבסיס כל תהליך אופטימיזציה מוצלח, נדרש לבצע מחקר מעמיק למילות המפתח אותם יחפשו הגולשים. במחקר זה אנו בודקים באילו ביטויים ומילות מפתח נתמקד על מנת ליצר תנועת גולשים יעילה. השיקולים הנלקחים בחשבון בתהליך בחירת המילים הם כמות החיפושים שיש לכל מילת מפתח, התאמת מילות המפתח לאתר, מיקוד מילות המפתח וכד' וכל זה כדי לאתר את מילות המפתח שיביאו בסופו של דבר יחס המרה אופטימאלי להשקעה של הלקוח באתר.

בהמשך אנחנו בוחנים את האתר ברמה הטכנולוגית, בחיפוש אחר בעיות טכניות ובעיות תאימות למנועי חיפוש. בין הנושאים הנבדקים: שימוש בסקריפטים, מבנה הניווט באתר, Frames / I-frames, encoding, web server headers ועוד. כחלק מהניתוח הטכנולוגי של האתר אנחנו סורקים את האתר כדי לגלות תקלות בטכנולוגיה ובקישוריות שיכולים להפחית מכוחו של האתר במנועי החיפוש.

בנוסף, אנו מנתחים את סוגי התוכן השונים באתר ומציעים פתרונות על מנת לנצל את התוכן ליצירת תנועה מקסימאלית ואיכותית של גולשים ממנועי חיפוש לאתר. לאורך השנים פיתחנו מומחיות בחשיפת תכנים הקיימים במסדי נתונים של הארגון ואינם נראים למנועי החיפוש. התוצאה של תהליך כזה היא מענה מעולה לזנב הארוך של ביטויי החיפוש.

לסיום הכנת הבסיס לצורך קידום אתר התדמית אנו בוחנים את מערכת הקישורים הפנימיים באתר. כמו שהגולש עובר בין הדפים על ידי הקלקה על הקישורים, כך גם מנועי החיפוש "גולשים" באתר, סורקים את הדפים ולומדים את התוכן. למבנה וההיררכיה של הקישורים ישנה חשיבות מכרעת ביכולת של מנועי החיפוש להגיע לכל הדפים באתר. קישוריות פנימית לא מדויקת יכולה לתעתע במנוע החיפוש ולגרום לו לפסוח על דפים, או ליצור "חורים" דרכם דפים שאנו מעוניינים לקדם מאבדים מכחם.

בתום שלב הניתוח אנו מגישים לכם מסמך מפורט לביצוע שינויי אופטימיזציה באתר.

וכל זה רק הבסיס, כי רק ככה עובדים מקצוענים...
תמיד חשבתם איך להתקדם ולהצליח ולא ידעתם איך? עכשיו זו ההזדמנות שלכם!

האתרים שאנו בונים תומכים במגוון פיצ'רים לדוגמא:

כל האתרים רספונסיביים

כל האתרים רספונסיביים

הקטנת תמונות אוטומטית

הקטנת תמונות אוטומטית

תזמון מודעות

תזמון מודעות

אתרים מבוססי מיקום

אתרים מבוססי מיקום

פילוח לפי מחירים

פילוח לפי מחירים

כתוביות על גבי תמונה

כתוביות על גבי תמונה

מערכות מאובטחות

מערכות מאובטחות

העלאה גורפת של תמונות

העלאה גורפת של תמונות

אבטחת טפסים באתר

אבטחת טפסים באתר

תמיכה בצ'אטים חיצוניים

תמיכה בצ'אטים חיצוניים

פילוח לפי קטגוריות

פילוח לפי קטגוריות

חוות דעת ודירוג כוכבים

חוות דעת ודירוג כוכבים

אבטחה מפני האקרים

אבטחה מפני האקרים

עיצובים מרהיבים

עיצובים מרהיבים

אתר מותאם 100% לקידום

אתר מותאם 100% לקידום